Úspech v matematickej olympiáde

Publikované: 16. mája 2022

Dňa 12. 4. 2022 sa konalo okresné kolo matematickej olympiády na Mestskom úrade v Humennom. Na okresne kolo sa bolo potrebné prebojovať vyriešením náročných úloh z domáceho kola. Zastúpenie mala aj naša škola. V silnej konkurencií vybojoval z našich žiakov najväčší úspech v kategórií Z6 žiak 6.B. triedy Filip Mihalič. Patrí k najšikovnejším žiakom v matematike na škole, čo potvrdil aj v konfrontácií so svojimi rovesníkmi z iných Humenských škôl. Jeho znalosti, šikovnosť a um mu priniesli umiestnenie na delenom 2. mieste. Je to veľký úspech pre Filipa i našu školu. Filipovi k jeho úspechu srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších školských aj životných úspechov. Na súťaž Filipa pripravoval Mgr. Dominik Jakubov.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email