Svetový deň Downovho syndrómu

Publikované: 22. marca 2024

21. marec – Svetový deň Downovho syndrómu

🧦

Na našej škole sme si 21. marca vďaka školskému parlamentu pripomenuli Svetový deň Downowho syndrómu. Spomenuli sme si na ľudí, vďaka ktorým je inakosť dar.
🤩😉
Zapojili sme sa do ,,ponožkovej výzvy“, ktorá je inšpirovaná originalitou každého z nás a podobnosťou tvaru chromozómu s ponožkou. Obutím si ponožiek rôznych farieb či veľkostí sme vyjadrili spolupatričnosť a sympatie s ľuďmi so špeciálnymi potrebami, ktorí sú rovnako jedineční a sami sebou. 🫶
Ďakujem, všetkým, ktorí nás v tento deň podporili!
🙏🙂
#zslaborecka #skolskyparlament #spolupraca #vdacnost #downovsyndrom #spolupatricnost #ponozky #ponozkovavyzva #budorigo #zakladnaskola #humenne #dendownovhosyndromu #inakost #kazdyinyvsetcirovni #21marec #vdacnost  #malaskolavelkaradost #podpora
     
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email