Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

Publikované: 22. novembra 2023

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

1. 11. 2023 sa na ZŠ Laborecká 66 uskutočnilo školské kolo olympiády v anglickom jazyku, v ktorom súťažilo v troch kategóriách celkom 14 žiakov.

V kategórii 1A si prvé miesto vybojoval Stanislav Macko zo VII.A, na druhom mieste skončil Dávid Maďarik zo VI. A a tretie miesto obsadila Sofia Gombárová rovnako zo VI.A.

V kategórii 1B obsadila prvé miesto Lívia Prigancová z VIII.B, na druhom mieste skončila Nina Dická z VIII.B a tretie miesto obsadil Adrián Pejko z VIII.A

V kategórii 1C obsadil prvé miesto Lukáš Gunár z IX.A.

Všetci súťažiaci preukázali nielen svoj záujem o učenie sa anglického jazyka, ale najmä veľmi dobré vedomosti a zručnosti v tomto jazyku.

Všetkým súťažiacim blahoželáme k výborným výkonom a víťazom v jednotlivých kategóriách držíme palce a prajeme veľa úspechov vo vyšších kolách súťaže.

Text:    PhDr. Jaďuďová Jana

Foto:   Mgr. Karbulová Júlia