Laborecká Open opäť úspešne

Publikované: 21. júna 2022

Už 8. ročník zábavno-športového podujatia pre deti a rodičov LABORECKÁ OPEN sa uskutočnil v nedeľu 12. júna 2022 dopoludnia. Ako už z názvu vyplýva, akcia bola otvorená deťom bez rozdielu školy, ktorú navštevujú. Niektorým sa podarilo vytiahnuť zasúťažiť si svojich rodičov, niektorí sa museli uspokojiť so svojim súrodencom či kamarátom. Takmer 80 súťažných dvojíc absolvovalo 6 disciplín, pri ktorých prejavili svoju šikovnosť, presnú mušku a orientáciu. Pomimo súťaž stihli zaskákať na trampolíne a povoziť sa na Ruslanovi či Lune, dvoch krásnych tátošoch pána Števa Barančíka.

Napätie vrcholilo v závere, keď sa vylosovali ceny pre zúčastnené dvojice. Vďaka finančnej podpore mesta Humenné si všetci odniesli zaujímavé ceny. A držiteľ bonusovej ceny sa bude môcť zdarma povoziť v Strážskom na motokárach.

Pedagógom Základnej školy Laborecká 66 Humenné sa opäť podarilo pripraviť pre dve stovky Humenčanov príjemne strávené dopoludnie. Patrí im za to veľká vďaka.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email