Deň otvorených dverí

Publikované: 24. marca 2022

Vopred potrešteným videom avizovaný Deň otvorených dverí na Laboreckej prepukol v pondelok poobede v plnej paráde. Napriek rôznym „odpútavacím akciám“🙂. Rodičia, ktorí hľadajú pre svoje ratolesti školu rodinného typu boli spolu so svojimi deťmi na takmer dve hodiny vtiahnutí do série bláznovstiev, ktoré s nádejnými školákmi robili Veverička a Žirafka (inak v civile vcelku seriózne dámy špeciálna pedagogička a sociálna pedagogička), vedomostno-zábavných aktivít v podaní učiteliek prvého stupňa, detského divadla či hokejbalového skorozápasu s ozajstným výstrojom, brankárom i bránkou. Deti preukázali pozoruhodné znalosti z angličtiny, matematiky, logiky a programovania autíčok a včielok. Zážitkom bolo, keď chorobou skoleného ježka v divadelnej hre bez problémov alternoval jeden z prítomných škôlkarov, ktorý drzú kozu rohatú poslal kade ľahšie 🙂. Veríme, že si deti a ich rodičia odniesli od nás z Laboreckej len tie najkrajšie zážitky.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email