Deň kritického myslenia

Publikované: 21. februára 2024

Deň kritického myslenia

 💁‍♀️

16. februára 2024 sa v rámci projektu na podporu mediálnej gramotnosti, rozvoja kritického myslenia a podpory participácie a aktívneho občianstva uskutočnil na našej škole prvý Deň kritického myslenia. 👌👌
Program, ktorý absolvoval výber žiakov 6. – 9. ročníka, bol pripravený v spolupráci so Slovenskou debatnou asociáciou, a tak sme na pôde našej školy mohli privítať dvoch jej lektorov Jakuba Bohuša a Lauru Hašanovú. Pod ich vedením sa žiaci zapojili do celého radu aktivít a úloh, ktoré od nich vyžadovali schopnosť nielen vyjadriť, ale aj argumentačne podporiť svoj názor, aktívne počúvať, pracovať v tíme a správne komunikovať.
🗣️💬🗨️
#zslaborecka #debatnaasociacia #kritickemyslenie #skolskyparlament #spolupraca #diskusia #druhystupen #komunikacia #myslenie #otazky #humenne #radrozdavajradost #skolahrou #vdacnost #preco
     
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email