Beseda so spisovateľom Dávidom Dziakom

Publikované: 29. novembra 2023

Beseda so spisovateľom Dávidom Dziakom

 

V piatok 24.novembra, sme plánovanú besedu so spisovateľom Dávidom Dziakom  zorganizovali priamo v základnej škole Laborecká. S autorom krásnej detskej publikácie s názvom Poď do rozprávky, sa stretli žiaci druhého a tretieho ročníka. Spomínaný autor s deťmi vytváral vlastné príbehy, každý žiak sa stal hlavným hrdinom svojho príbehu a mohol ho dotvárať podľa vlastnej fantázie, čo sa deťom veľmi páčilo. Deti si vypočuli v podaní spisovateľa aj niekoľko jeho básničiek, ktoré vychádzajú v časopise Slniečko, a ako sám Dávid Dziak prezradil, čoskoro by mali vyjsť aj v knižnej podobe pod názvom Zápisník jedného chlapca. Po zvedavých otázkach, na ktoré náš hosť trpezlivo odpovedal, ho deti odmenili veľkým potleskom.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email