Adventné hlasné čítanie

Publikované: 23. januára 2022

Predĺžené vianočné prázdniny nám neumožnili vyhodnotiť Adventné hlasné čítanie tak, ako sme si to naplánovali a aj keď sú Vianoce už dávno za nami, v našej knižnici sa tento piatok opäť „zvianočnievalo“ 😉

Učiteľky 1.stupňa vyhodnotili aktivitu, do ktorej sa mohli žiaci dobrovoľne zapojiť už 1.adventnú nedeľu. Ich úlohou bolo každý večer čítať niekomu z rodiny nahlas minimálne 10 min, zaznačiť si to do tabuľky, dať podpísať rodičovi a vyfarbiť dané políčko. Postupným čítaním a vyfarbovaním tak žiaci videli, ako sa približujú k Vianociam a koľko dní im ešte zostáva, kým príde Ježiško. Všetci, ktorí sa zapojili do tejto aktivity boli odmenení sladkosťou a najlepší „ČÍTAČI“ za jednotlivé triedy aj vecnými cenami.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email