Lyžiarsky výcvik v SKI centre Mraznica Hnilčík

Publikované: 23. februára 2023

V dňoch od 13.02. -17. 02. 2023 naši žiaci 7., 8. a 9. ročníka absolvovali dlho očakávaný lyžiarsky výcvik v SKI centre Mraznica Hnilčík pri SNV. S plným nasadením síl a pod dohľadom inštruktorov každý deň zdolávali svah a spoznávali krásy tohto zimného športu. Cieľom výcviku bolo osvojiť si lyžiarske zručnosti a naučiť každého žiaka bezpečne stáť na lyžiach. Najviac prekvapili hlavne tí, ktorí pred lyžiarskym kurzom nikdy na lyžiach nestali a krôčik po krôčiku sa priučili tajom lyžovania.

Každý večer bol pripravený bohatý program, od spoločenských hier cez prednášky, reflexiu a diskotéku až po záverečné vyvrcholenie pobytu – vyhodnotenie celého lyžiarskeho výcviku. Pondelňajšie pády, znechutenie vystriedal postupne úspech a v piatok popoludní odchádzali všetci ako zdatní lyžiari so skvelými zážitkami a úžasnými kamarátmi.

Týmto chceme poďakovať aj našim pedagógom, Mgr. A. Hirkovej, Mgr. J. Karbulovej a Mgr. V. Voroňákovi za ich profesionálny a ľudský prístup počas celého týždňa.

 

#zslaborecka #lyziarskyvycvik #mraznica #hnilcik

Foto a text: Mgr. Júlia Karbulová

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email