Laborecká Open

Publikované: 2. júna 2023

Blíži sa koniec školského roka a my sa chceme poďakovať žiakom i rodičom, ako to perfektne predchádzajúcich deväť mesiacov zvládali. Pripravili sme pre vás už tradične súťažno-zábavné dopoludnie Laborecká Open.

Všetko to odštartuje o 9:30 h Bubenícka show BATIDA so svojim efektným programom. Od 10:00 h sa môžete previezť na koníkoch pána Barančika. Od 9:00 do 10:00 je prezentácia do súťažnej časti.

Súťažné dvojice (rodič-dieťa, súrodenec-súrodenec, kamarát-kamarát) si zmerajú svoje sily v ôsmich náročných 🙂 disciplínach:

1. Skladanie megakociek

2. Kop do bránky

3. Čarovná plachta

4. Navigácia

5. Skáč rýchlejšie

6. Nech ti nespadne

7. Palicová prechádzka

8. Tenis

Za úspešné absolvovanie každej disciplíny dostane dvojica pečiatku do účastníckej karty. Na záver prebehne veľké žrebovanie o zaujímavé ceny. Počas celého dopoludnia bude v prevádzke trampolína.

Páči sa vám náš program? Tak neváhajte a príďte spolu s nami stráviť príjemné dopoludnie. Všetci sa na vás tešíme.