Deti z Třebíčskej medzi nami

Publikované: 13. marca 2022

Predškoláci z Materskej školy Třebíčska 13 si to v stredu opäť namierili do našej školy. Tentokrát poobdivovať jarnú výzdobu, ktorej inštaláciu len pred niekoľkými dňami dokončila pani zástupkyňa Belančinová spolu s pomocníčkami z radov učiteliek, ale aj žiačok. Deťúrence však teraz čakalo aj veľké prekvapenie. Vítali ich zvieratká, ktoré si akurát odbehli zo skúšky na divadelné predstavenie. Nemohol chýbať ani maskot Vĺčko. Deti si pohotovo zvieratká pomenovali a až do konca prezerania výstavy ich od seba nepustili. Veľký úspech mala aj zázračná Montessori krabička, kde si deti skúšali napísať prstom do cukru iniciály svojho mena. Nakoniec si urobili spoločnú fotografiu, ktorá im bude pripomínať pekné chvíle strávené na Základnej škole Laborecká 66

.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email