Deň Zeme

Publikované: 25. apríla 2024

Deň Zeme

Celý týždeň si pripomíname lásku k našej matke – Zemi. Naši najmenší ukázali lásku k živým bytostiam, ubytovali sme u nás škrečka a pagekona, presádzali kvietky a skrášlili priestory našich chodieb vešiačikmi z prírodných materiálov. Naši piataci si tento environmentálny sviatok pripomenuli aktivitami od Laborca až po Humenský zámok. Riešili úlohy spojené so životným prostredím v našom meste. Otázky spojené s výrubom stromov až po revitalizáciu átria v centre mesta zvládli napriek daždivému počasiu na výbornú.  Starší žiaci si vyhrnuli rukávy, vyčistili skleník, vysadili nové kvety a zapojili sa do projektu pod záštitou mesta Humenné BARBIE UPRATUJE SLOVENSKO & UPRATOVANIE JE HRAČKA. Záver týždňa sa niesol výtvarnými prácami a písaným slovom na tému Zem sa smeje kvetmi.

 

           

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email