Olympiáda z anglického jazyka – školské kolo

Dňa 13. novembra sa na našej škole uskutočnil 30. ročník školského kola Olympiády v anglickom jazyku. Tejto súťaže sa tohto roku zúčastnilo 9 žiakov, ktorí súťažili v troch kategóriách.

V kategórii 1A sa svojimi znalosťami prezentovali žiaci 6. a 7. ročníka: Mato, Matúš (6.A), Goga, Jonáš (7.A) Macko, Marek (7.A), Martančík, Dominik (7.A).

V kategórii 1B si svoje vedomosti otestovali žiaci 8. a 9. ročníka: Buhajová, Anna Stephanie (8.A), Aľušik, Ján (9.A), Bardelčík, Ján (9.A).

V kategórii 1C sa zúčastnil Gunár, Lukáš (5.A) a Danihel, Justin Peter (6.A).

Na prvých miestach sa umiestnili a na okresnom kole nás budú reprezentovať Martančík, Dominik a Buhajová, Anna Stephanie. Prajeme veľa úspechov.

Mgr. Šeregová , Jana