Laborecká Open 2019

Pozývame všetkých na 5. ročník podujatia Laborecká Open. Zábavno-súťažné dopoludnie, určené obyvateľom Sídliska III i „cezpoľným“ sa uskutoční v sobotu 1. júna o 9.30 h. Pre účastníkov sú pripravené dve hodiny športovo-zábavných súťaží, rôznych atrakcií a hudby. Súťažiť môžu dvojice rodič – dieťa, pričom rodiča môže nahradiť aj starší súrodenec. Čaká ich niekoľko stanovíšť. na ktorých môžu obidvaja ukázať svoju šikovnosť. Najlepších 20 dvojíc bude ocenených. Sladkosťou budú odmenené ale všetky zúčastnené deti. Priaznivci koníkov sa môžu tešiť na to, ako ich na svojich tátošoch povozí Števo Barančik. Hlavne pre tých menších bude pripravená trampolína. Nad všetkým bude dohliadať náš maskot Vĺčko. Tešíme sa na spoločnú oslavu Medzinárodného dňa detí, na Laboreckú Open 2019.

Comments are closed.