KNIHA ZDRAVÝCH RECEPTOV

Nápad, aby takáto kniha uzrela svetlo sveta, dostali dve pani učiteľky, Mgr. V.  Belančinová a Mgr. D.  Laudová.

     Obe oslovili triednych učiteľov,  tí namotivovali žiakov a ich rodičov  a realizácia knihy spúšťala svoje prvé kroky. Začalo sa kopiť veľké množstvo zdravých receptov, kde dominovali polievky, nátierky, zákusky, šaláty, omelety, ktoré prinášali žiaci našej školy.

     Nakoľko receptov bolo veľké množstvo, začal sa výber tých najzdravších, najjednoduchších a najzaujímavejších. O to všetko sa postarali spomínané pani učiteľky. Vybrali z nich 20 najzaujímavejších.

O prepis receptov sa postarala  Mgr. Laudová a ilustračnou stránkou sa zaoberala Mgr. Belančinová.

Po odbornej stránke pomáhal PaedDr. A. Fecura, riaditeľ školy.

Kniha bude sprístupnená žiakom školy a všetkým stravníkom, ktorí sa stravujú v našej jedálni a jej miesto bude v školskej jedálni našej školy.

Mgr. Viera Belančinová

 

Comments are closed.