Netradičné vyučovanie v 3.A a 4.B.triede

V pondelok ráno 28.10.2019 do triedy 3.A a 4.B  vstúpili JEŽIBABY, KOSTRY, MÚMIE, TEKVICE a iné SRAŠIDLÁ.

Podľa Halloweensky vyzdobených dverí, plných tekvíc, pavučín a pavúkov trafili strašidlá do tých správnych tried, aby sa v dopoludňajších hodinách učili podľa HALLOWEENSKEHO ROZVRHU HODÍN: HALLOWEENSKE ČÍTANIE, POČÍTANIE,  HALLOWEENSKA HODINA ANJ . Strašidielka mali pripravené Halloweenske pracovné listy a riešili úlohy aj na počítači.Poslednú hodinu venovali aj Stoličkovému tancu a iným veselým tanečným aktivitám, za ktoré dostávali sladkú odmenu. Nechýbalo ani pohostenie v podobe dobrôt. Za super strašidelné  kostýmy a výbornú zábavu každé strašidielko i nestrašidielko dostalo na záver nálepku ako dôkaz, že absolvovalo toto netradičné Projektové Halloweenske vyučovanie.

Takže, DOSTRAŠENIA O ROK!

Darina Horvátová

Comments are closed.