Zbierka Biela pastelka

Verejnú zbierku Biela pastelka organizuje od roku 2002 Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Poskytuje svoje služby pre ľudí so zrakovým postihnutím v každom kraji Slovenska.

Ambasádorkou 18. ročníka zbierky je Adela Vinczeová a herec Róbert Roth sa stal podporovateľom i hlasom reklamných spotov tejto zbierky.

Nakoľko sa aj naša škola zapája a podporuje zbierku Biela pastelka, nevynechali sme ani tento 18. ročník a naši žiaci 20. septembra, kedy zbierka prebiehala, nielen srdcom, ale aj finančne podľa svojich možností prispeli do tejto zbierky.

Naše dobrovoľníčky, Nina Gombárová, Ema Banduričová, Sofia-Anna Karšková a Tamara Volochová, prichádzali medzi žiakov i zamestnancov školy s pokladničkou, aby výnos zbierky mohol byť použitý na dobrú vec – pomôcť nevidiacim i slabozrakým ľuďom začleniť sa do bežného života.

Všetkým žiakom i zamestnancom školy za príspevky ďakujeme.

D.Cmarová

« 1 z 3 »

Comments are closed.