Valentínska pošta

Láska je vždy, nie len vo februári. Láska skutočná, medzi manželmi, medzi rodičmi a deťmi, medzi priateľmi, láska ku zvieratám….  Láska je každý deň. Oslavujme ju denne.

Keďže sa máme v škole všetci radi, tak sme pripravili pre našich žiakov 14. februára prekvapenie – Valentínsku poštu. Všetci mali možnosť poslať valentínku spolužiakom, spolužiačkam, učiteľom, učiteľkám a vychovávateľkám.  Lebo valentínky už dávno nie sú výsadou zaľúbených. S ľuďmi, na ktorých nám záleží, sa často stretávame každý deň, ale vyjadriť naše pocity nie je jednoduché. K tomu veľmi dobre poslúži valentínka. Žiaci, ale aj učitelia mali možnosť niekoho potešiť pozdravom a prianím a tak si spríjemniť deň sv. Valentína. Pár dni pred Valentínom mali možnosť hodiť svoj darček do schránky, na to určenej. Na prekvapenie všetkých, valentínok tam bolo naozaj dosť. Milé slová potešili naozaj každého.

O roztriedenie pošty a jej doručenie k adresátom sa postarali valentínski poštári, žiaci 9.A triedy.

Comments are closed.