Zimná výzdoba

Každé ročné obdobie prináša so sebou čarovnú krásu a núti človeka zamyslieť sa nad zručnosťou a dokonalosťou prírody. Nie je tomu inak ani v zimnom období. Sila tohto ročného obdobia však nespočíva v pestrosti farieb, ale v dokonalosti bielych obrazcov, ktoré dokáže vytvoriť zima a my sa nemôžeme nasýtiť tohto tajomného čara.

Aj v tomto období, období adventu, vytvorili šikovné ruky našich žiakov pod vedením Mgr. V. Belančinovej okúzľujúcu výstavu vo vestibule našej školy. Svojím dielom vzdali hold zimnému obdobiu. Do školy vniesli čaro zimy a priblížili aj najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Pri pohľade na vianočnú jedličku sa musíme zastaviť a  teplo sálajúceho kozuba v nás roztopí všetky nevraživosti a vykúzli na tvári úsmev a radosť z blížiacich sa sviatkov.

D.Cmarová

Comments are closed.