Rekonštrukcia školského dvora.

Určite ste si už všimli, že na našom školskom dvore panuje už niekoľko dní čulý stavebný ruch. Do starého asfaltu sa zahryzli stavebné stroje a dvor sa zmenil na nepoznanie. Sme veľmi radi, že vďaka investícii mesta Humenné dostanú vstupné priestory našej školy novú krajšiu tvár. Projektant stavby myslel aj na odvedenie dažďovej vody priamo do kanalizácie, a tak mláky po daždi budú pre nás verme minulosťou. V týchto dňoch sme nútení, žiaci, rodičia i zamestnanci školy strpieť pri vstupovaní do školy určitý diskomfort, ale to určite v záujme krajšieho vzhľadu nášho areálu a zvýšení jeho bezpečnosti prekonáme. Preto bude vstup do školy a východ z nej umožnený aj cez pavilón, v ktorom sa nachádza Súkromná ZUŠ Via Arto a cez vchod od školského ihriska. Ďakujeme všetkým za porozumenie.
A, samozrejme, ešte raz veľká vďaka mestu Humenné a všetkým tým, ktorý sa podieľali a podieľajú na uskutočnení tejto stavby.

Comments are closed.