Laborecká Open

Už po štvrtýkrát sa žiaci školy a ich kamaráti zo sídliska stretli 16. júna na podujatí našej školy Laborecká Open. Tentokrát mala akcia súťažný charakter. Zapojili sme do nej rodičov, ktorí spolu so svojimi ratolesťami vytvorili dvojčlenný tím, absolvujúci šesť športovo-zábavných súťaží. Záujem predčil naše očakávania. Prihlásilo sa 66 dvojíc, ktoré sa plnou vážnosťou popasovali so záludnosťami pripravených úloh. Najlepších 25 tímov bolo v  závere podujatia ocenených. Všetci súťažiaci dostali navyše diplom a chutnú pečenú buchtu z dielne našich kuchárok.
Okrem toho sa účastníci Laboreckej Open mohli povoziť na koníkoch Števa Barančíka, zaskákať si na trampolíne či absolvovať parkúr zo švédskych debien a lavičiek. Na organizovaní akcie, ktorú finančne podporilo mesto Humenné a Rodičovské združenie školy sa podieľali všetci pedagógovia ZŠ Laborecká 66, za čo im patrí veľká pochvala i vďaka spokojných detí a ich rodičov.
« 1 z 8 »

Comments are closed.